תומכים ותורמים
מהתקשורת
פסטיבל באך 2018
תכנית 2017-2018
תוכנית 2016-2015
תוכנית 2016-2017

 

1  מלכת הפיות

 

מנצח: דוד שמר 

 

עדיה פלד, שני אושרי, שירה מרים כהן סופרן

תמרה נבות מצו סופרן, רונה קמחי, זלטה הרשברג אלט 

דורון פלורנטין, הלל שרמן טנור יואב וייס באס

יפעת מאור, טיטאניה, מלכת הפיות

אנסמבל זמרי "מורן" בניהולה המוסיקלי של נעמי פארן

גיא פלץ מנצח הבית

    

 David Shemer 2011 Doron Florentin Adaya Peled אנסמבל זמרי מורן   
שלישי 27.10.2015 בשעה 20:00   בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל אביב
חמישי 29.10.2015 בשעה 20:00 בימקא הבינלאומית ירושלים
 

שבת 31.10.15 בשעה 13:00 בכנסייה היוונית-אורתודוכסית, רח' הפרסים 3, חיפה

 

2  סערה בחצר ורסאי

 

מנצח: דוד שמר  

דניאלה סקורקה סופרן

נימה בן דוד ויולה דה גמבה (צרפת-ישראל) 

איציק כהן שחקן  

 

 

"מריבת השחקנים"  בכורה בישראל 

מחזה מוסיקלי משעשע מאת נימה בן דוד

לסופרן, כינור, ויולה דה גמבה, שחקן ותזמורת

המחזה מבוסס על יצירות מאת:  

פרגולזי, ורצ'יני, קורלי וקופרן

 

 DANIELA SKORKANoam SchussNIMA

 

שלישי  24.11.2015 בשעה 20:00 בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל אביב
רביעי 25.11.2015  בשעה 20:00 בימקא הבינלאומית ירושלים  

     

 

3

 הנדל: תהלים

 

מנצח: דוד שמר 

 

הדס פארן-אסיה  סופרן 
דורון פלורנטין טנור
יאיר פולישוק באס

 


הנדל         יהודה המכבי - פתיחה

                 שלושה מזמורי צ'נדוס:

                 "כאיל תערוג על אפיקי מים" (תהלים מ"ב)

                 "הריעו לה' כל הארץ" (תהילים ק')

                 "ארוממך אלוהי המלך" (תהילים קמ"ה)

 

 

 

Doron FlorentinHadas Faran AsiaYair Polishook

 
שלישי 29.12.2015 בשעה 20:00 
בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל אביב

חמישי 31.12.2015 בשעה 20:00  בימקא הבינלאומית ירושלים

 

 

 

4  פימפינונה 

   

מנצח: דוד שמר 
 

עינת ארונשטיין סופרן, ענת צ'רני מצו-סופרן

גיא פלץ בריטון

 

 

אלבינוני  פימפינונה

טלמן      פימפינונה

  

  עינת ארונשטייןענת צרניגיא פלץ 1

 

שלישי 23.2.2016  בשעה 20:00 בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל אביב
חמישי 25.2.2016  בשעה 20:00 בימקא הבינלאומית ירושלים 

 

5  פרסל: בואו בני האמנות

  
מנצח: אנדרו פארוט (אנגליה)

סולנים יפורסמו

המקהלה הקאמרית שליד האקדמיה למוסיקה ולמחול, ירושלים

בניהולו המוסיקלי של סטנלי ספרבר 

 

הנרי פרסל    סימפוניה ל״הללו את ססיליה הזוהרת!״ 

                    שלושה קולות על באס עיקש

                    פסוקים להלוויה מלכותית

                    "הריעו לה' כל הארץ"

                    סוויטת המוסיקה לתיאטרון

                    בואו בני האמנות

 

   

Andrew Parrott

 

 

שלישי 12.4.2016  בשעה 20:00 בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל אביב
חמישי 14.4.2016 בשעה 20:00 בימקא הבינלאומית ירושלים

שבת   16.4.2016   בשעה 13:30 בכנסיה היוונית-אורתודוכסית רח' הפרסים 3, חיפה

   

6  גלוריה

 

מנצח:  יזהר קרשון 

עינת ארונשטיין, עדיה פלד סופרן, אביטל דרי, אנה-מריקה אוורס, מצו סופרן

אושרי שגב, דניאל פורטנוי טנור, גיא פלץ, יואב וייס באס

 

 

 

מונטוורדי   גלוריה

מופאט       קונצ'רטו גרוסו

הנדל         גלוריה

י.ס. באך   מיסה לות'רנית בסול מינור

 

 עינת ארונשטייןגיא פלץ Adaya Peled Avital DeryYIZHAR KARSHON

שלישי 24.5.2016 בשעה 20:00 בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל אביב 

חמישי 26.5.2016 בשעה 20:00 בימקא הבינלאומית ירושלים

   

* ייתכנו שינויים 

 


פסטיבל באך פסטיבל באך בירושלים 2018

header bach festival

שבת, 17.3.2017

קונצרט מס' 1

טרום פתיחה – רסיטל עוגב

"מחווה ליוהן סבסטיאן באך"

 

12:00  כנסיית הגואל ירושלים

 אישטוון אלה, עוגב (הונגריה)

 בהשתתפות עמותת העוגב

 

 קונצרט מס' 2

Love me or leave me

נעם וזאנה, נינה סימון ובאך

 

14:00 – בית היוצר, תל אביב

 נועם וזאנה, עופר פורטוגלי, אריה וולניץ ואיתן איצקוביץ במופע מחווה לנינה סימון והשפעתו הרבה של י.ס. באך על שיריה.

 

קונצרט מס' 3

קונצרט פתיחה

המגניפיקט

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

  

י.ס. באך – מגניפיקט, רי"ב 243

קפ"ע באך – מגניפיקט, מס. 215, ה. 772

 

פיליפ פיירלו, מנצח (בלגיה)

זמרי ססיליה, מקהלת וסולנים

תזמורת הבארוק ירושלים

 

יום א', 18.3.2017

קונצרט מס' 4

רומנטיקה בהשראת באך

רסיטל פסנתר

17:00 – מרכז עדן תמיר, עין כרם

גיא סלפק, מיכאל זרצקל, פסנתר

 

פרלודים, פוגות, ופסקליות מאת ליסט, שדרין, מנדלסון, וברהמס וכן פרקים מתוך בכיאנס ברזיליירס מאת וילה לובוס.

 

קונצרט מס' 5

המגניפיקט

20:30 – אולם רפפורט, חיפה 

 י.ס. באך – מגניפיקט, רי"ב 243

קפ"ע באך – מגניפיקט, מס. 215, ה. 772

 

פיליפ פיירלו, מנצח (בלגיה)

זמרי ססיליה, מקהלת וסולנים

תזמורת הבארוק ירושלים

 

קונצרט מס' 6

Love me or leave me

נעם וזאנה, נינה סימון ובאך

 

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

 נועם וזאנה, עופר פורטוגלי, אריה וולניץ ואיתן איצקוביץ במופע מחווה לנינה סימון והשפעתו הרבה של י.ס. באך על שיריה.

 

יום ב', 19.3.2017

קונצרט מס' 7

המגניפיקט

20:30 – אולם צוקר, תל אביב 

 י.ס. באך – מגניפיקט, רי"ב 243

קפ"ע באך – מגניפיקט, מס. 215, ה. 772

 

 

פיליפ פיירלו, מנצח (בלגיה)

זמרי ססיליה, מקהלת וסולנים

תזמורת הבארוק ירושלים

 

קונצרט מס' 8

אמנות הפוגה

קונצרט ושיחה על אחת היצירות המסתוריות ומלאות הקסם של באך.

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

משתתפים: מירנה הרצוג, שי קריבוס, נהרה כרמל, נתנאל פולק, טל ארבל

מנחה: ד"ר אלון שב

 

יום ג', 20.3.2017

כיתת אמן עם פיליפ פיירלו

16:00 – האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים

כיתת אמן עם פיליפ פיירלו

למוזמנים בלבד.

 

קונצרט מס' 9

קונצרט תלמידים

16:00 – ימקא הבינלאומית ירושלים

 

מוסיקאים צעירים נבחרים בקונצרט שמוקדש למוסיקה של באך ובני זמנו.

הקונסרבטוריונים המשתתפים:

מגניפקט, מזרח ירושלים

הסדנה

האקדמיה למוסיקה ומחול

 

קונצרט מס' 10

תזמורת הגליל בבכורה ירושלמית

מורשתו של באך

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

 מיצירות גריג, בריטן ובלוך

 

תזמורת הגליל מבית "פוליפוני" מגיעה מנצרת להופעה ירושלמית ראשונה, בה תבצע מוסיקה מאת מלחינים מהמאה ה-18 ועד ימינו.

 

תזמורת הגליל

גדיאל דומברובנר, מנצח

 

קונצרט מס' 11

Love me or leave me

נעם וזאנה, נינה סימון ובאך

 

20:30 – קונסרבטוריון באר שבע

נועם וזאנה, עופר פורטוגלי, אריה וולניץ ואיתן איצקוביץ במופע מחווה לנינה סימון והשפעתו הרבה של י.ס. באך על שיריה.

 

יום ד', 21.3.2017

יום הולדתו של באך – חוגגים 333 שנים להולדתו של באך.

יום עיון בינלאומי – המגניפיקטים

10:00 – 12:30 – המרכז למוסיקה, משכנות שאננים, ירושלים

מנחה: ד"ר אלון שב

משתתפים:

פרופ' בוריס אברמץ (לטביה), דר' יונתן בר יושפט

יום העיון ייערך באנגלית.

הכניסה ללא תשלום.

 

קונצרט מס' 12

המגניפיקטים הקטנים

 

13:30 – המרכז למוסיקה משכנות שאננים, ירושלים

מגניפיקטים קוליים וכליים מאת ויואלדי, שרפנטייה ופכלבל

 

עדיה פלד, סופרן

דוד פלדמן, קונטרטנור

יונתן סוויסה, טנור

יאיר פולישוק, בס

נגני תזמורת הבארוק ירושלים

 

קונצרט מס' 13

הפרטיטות של באך

קונצרט סיום חגיגי עם הכנר דמיטרי סינקובסקי

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

כנר הבארוק הדגול דמיטרי סינקובסקי ברסיטל ובו הפרטיטות לכינור סולו של באך

 

תערוכה – המגניפיקטים

תערוכה מבית באך באייזנאך שתוצג באכסדרת מלון ימקא.

התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב ותכלול מפגשים מודרכים לקהל הרחב.


תזמורת הבא עונת הקונצרטים 2017-2018

פייסבוק עונה 17-18

 

עונת הקונצרטים 2017-2018

תזמורת הבארוק ירושלים – עונת הקונצרטים 2017-2018

קונצרט מס' 1

תפילות ערבית

* לציון 450 שנים להולדתו של קלאודיו מונטוורדי *

 

אנדרו פארוט, מנצח

רודריגו דל פוזו, טנור

ולהקת סולנים מישראל ומחו"ל

 

קלאודיו מונטוורדי – תפילות ערבית, 1610

יצירתו עוצרת הנשימה של קלאודיו מונטוורדי שנכתבה בשנת 1610. אחת היצירות הגדולות והחשובות של תקופת הבארוק המוקדם. על התזמורת ינצח אנדרו פארוט ויארחו שלל זמרים סולנים מהארץ ומהעולם.

 

יום ג', 31.10.2017 בשעה 20:00 –  אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 1.11.2017 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

 

קונצרט מס' 2

בואו, כל עצובי הנפש!

* קונצרט מיוחד לכבוד חג המולד ולציון 250 שנים למותו של טלמן *

 

דוד שמר, מנצח

עדיה פלד, סופרן * אביטל דרי, אלט * הלל שרמן, טנור * גיא פלץ, בריטון

דרורה ברוק חלילית * עדית שמר חליל וחלילית * נעם שוס, דפנה רביד, סמדר שידלובסקי, כינור

 

קנטטה Weg, nichtige Freuden

קונצ'רטו לשלושה כינורות ולתזמורת

קנטטה Kommt alle, die ihr traurig seid

קנטטה Sei getreu bis in den Tod

קונצ'רטו לחלילית, לחליל ולתזמורת

 

שבת, 2.12.2017 בשעה 11:00 – הכנסייה הקאתולית, מר אליאס, חיפה

יום ג', 5.12.2017 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 6.12.2017 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

 

קונצרט מס' 3

נוגעים בקלאסיקה

* לציון 230 שנים למותו של קרל פיליפ עמנואל באך *

 

דוד שמר, מנצח וסולן, צ'מבלו

גילי לופטוס, פסנתר פטישים

 

יצירות מאת קפ"ע באך ומוצרט לפסנתר פטישים, צ'מבלו ותזמורת

 

יום ג', 16.1.2018 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 17.1.2018 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

 

קונצרט מס' 4

כינורו של ויואלדי

* לציון 340 שנים להולדתו של ויואלדי *

 

קתי דברצני, מנצחת וכנרת

 

יצירות מאת באך, טלמן, פיזנדל, וויואלדי

יום ה', 15.2.2018 בשעה 20:00  - ימקא הבינלאומית, ירושלים

יום א', 18.2.2018 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

 

קונצרט מס' 5

אקזוטיקה צרפתית

* לציון 350 שנים להולדתו של פרנסואה קופרן *

דוד שמר, מנצח

יעלה אביטל, סופרן

ענת צ'רני, מצו-סופרן

 

מופאט - Nobilis Juventus מתוך Florilegium Secundum

קופרן - Leçons de ténèbres

קופרן - La Sultanne

ראמו – סוויטה מתוך Les Indes Galantes

 

שבת, 28.4.2018 בשעה 12:00 – אולם קריגר, חיפה

יום ג', 1.5.2018 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 2.5.2018 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

 

קונצרט מס' 6

היפה והחיה

* לציון 310 שנים לביצוע הבכורה של היצירה "אצ'י גלתיאה ופוליפמו" *

 

יזהר קרשון, מנצח

קלייר מגנאג'י, סופרן *  שחר לביא, מצו-סופרן * דניס סדוב, בס

 

גאורג פרידריך הנדל – האופרה "אצ'י, גלתיאה ופוליפמו"

 

יום ג', 26.6.2018 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 27.6.2018 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

מוצ"ש, 30.6.2018 בשעה 11:00 – הכנסייה היוונית, חיפה

 

                       


פסטיבל באך פסטיבל באך בירושלים 2018

header bach festival

שבת, 17.3.2017

קונצרט מס' 1

טרום פתיחה – רסיטל עוגב

"מחווה ליוהן סבסטיאן באך"

 

12:00  כנסיית הגואל ירושלים

 אישטוון אלה, עוגב (הונגריה)

 בהשתתפות עמותת העוגב

 

 קונצרט מס' 2

Love me or leave me

נעם וזאנה, נינה סימון ובאך

 

14:00 – בית היוצר, תל אביב

 נועם וזאנה, עופר פורטוגלי, אריה וולניץ ואיתן איצקוביץ במופע מחווה לנינה סימון והשפעתו הרבה של י.ס. באך על שיריה.

 

קונצרט מס' 3

קונצרט פתיחה

המגניפיקט

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

  

י.ס. באך – מגניפיקט, רי"ב 243

קפ"ע באך – מגניפיקט, מס. 215, ה. 772

 

פיליפ פיירלו, מנצח (בלגיה)

זמרי ססיליה, מקהלת וסולנים

תזמורת הבארוק ירושלים

 

יום א', 18.3.2017

קונצרט מס' 4

רומנטיקה בהשראת באך

רסיטל פסנתר

17:00 – מרכז עדן תמיר, עין כרם

גיא סלפק, מיכאל זרצקל, פסנתר

 

פרלודים, פוגות, ופסקליות מאת ליסט, שדרין, מנדלסון, וברהמס וכן פרקים מתוך בכיאנס ברזיליירס מאת וילה לובוס.

 

קונצרט מס' 5

המגניפיקט

20:30 – אולם רפפורט, חיפה 

 י.ס. באך – מגניפיקט, רי"ב 243

קפ"ע באך – מגניפיקט, מס. 215, ה. 772

 

פיליפ פיירלו, מנצח (בלגיה)

זמרי ססיליה, מקהלת וסולנים

תזמורת הבארוק ירושלים

 

קונצרט מס' 6

Love me or leave me

נעם וזאנה, נינה סימון ובאך

 

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

 נועם וזאנה, עופר פורטוגלי, אריה וולניץ ואיתן איצקוביץ במופע מחווה לנינה סימון והשפעתו הרבה של י.ס. באך על שיריה.

 

יום ב', 19.3.2017

קונצרט מס' 7

המגניפיקט

20:30 – אולם צוקר, תל אביב 

 י.ס. באך – מגניפיקט, רי"ב 243

קפ"ע באך – מגניפיקט, מס. 215, ה. 772

 

 

פיליפ פיירלו, מנצח (בלגיה)

זמרי ססיליה, מקהלת וסולנים

תזמורת הבארוק ירושלים

 

קונצרט מס' 8

אמנות הפוגה

קונצרט ושיחה על אחת היצירות המסתוריות ומלאות הקסם של באך.

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

משתתפים: מירנה הרצוג, שי קריבוס, נהרה כרמל, נתנאל פולק, טל ארבל

מנחה: ד"ר אלון שב

 

יום ג', 20.3.2017

כיתת אמן עם פיליפ פיירלו

16:00 – האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים

כיתת אמן עם פיליפ פיירלו

למוזמנים בלבד.

 

קונצרט מס' 9

קונצרט תלמידים

16:00 – ימקא הבינלאומית ירושלים

 

מוסיקאים צעירים נבחרים בקונצרט שמוקדש למוסיקה של באך ובני זמנו.

הקונסרבטוריונים המשתתפים:

מגניפקט, מזרח ירושלים

הסדנה

האקדמיה למוסיקה ומחול

 

קונצרט מס' 10

תזמורת הגליל בבכורה ירושלמית

מורשתו של באך

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

 מיצירות גריג, בריטן ובלוך

 

תזמורת הגליל מבית "פוליפוני" מגיעה מנצרת להופעה ירושלמית ראשונה, בה תבצע מוסיקה מאת מלחינים מהמאה ה-18 ועד ימינו.

 

תזמורת הגליל

גדיאל דומברובנר, מנצח

 

קונצרט מס' 11

Love me or leave me

נעם וזאנה, נינה סימון ובאך

 

20:30 – קונסרבטוריון באר שבע

נועם וזאנה, עופר פורטוגלי, אריה וולניץ ואיתן איצקוביץ במופע מחווה לנינה סימון והשפעתו הרבה של י.ס. באך על שיריה.

 

יום ד', 21.3.2017

יום הולדתו של באך – חוגגים 333 שנים להולדתו של באך.

יום עיון בינלאומי – המגניפיקטים

10:00 – 12:30 – המרכז למוסיקה, משכנות שאננים, ירושלים

מנחה: ד"ר אלון שב

משתתפים:

פרופ' בוריס אברמץ (לטביה), דר' יונתן בר יושפט

יום העיון ייערך באנגלית.

הכניסה ללא תשלום.

 

קונצרט מס' 12

המגניפיקטים הקטנים

 

13:30 – המרכז למוסיקה משכנות שאננים, ירושלים

מגניפיקטים קוליים וכליים מאת ויואלדי, שרפנטייה ופכלבל

 

עדיה פלד, סופרן

דוד פלדמן, קונטרטנור

יונתן סוויסה, טנור

יאיר פולישוק, בס

נגני תזמורת הבארוק ירושלים

 

קונצרט מס' 13

הפרטיטות של באך

קונצרט סיום חגיגי עם הכנר דמיטרי סינקובסקי

20:30 – ימקא הבינלאומית ירושלים

כנר הבארוק הדגול דמיטרי סינקובסקי ברסיטל ובו הפרטיטות לכינור סולו של באך

 

תערוכה – המגניפיקטים

תערוכה מבית באך באייזנאך שתוצג באכסדרת מלון ימקא.

התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב ותכלול מפגשים מודרכים לקהל הרחב.


תזמורת הבא עונת הקונצרטים 2017-2018

פייסבוק עונה 17-18

 

עונת הקונצרטים 2017-2018

תזמורת הבארוק ירושלים – עונת הקונצרטים 2017-2018

קונצרט מס' 1

תפילות ערבית

* לציון 450 שנים להולדתו של קלאודיו מונטוורדי *

 

אנדרו פארוט, מנצח

רודריגו דל פוזו, טנור

ולהקת סולנים מישראל ומחו"ל

 

קלאודיו מונטוורדי – תפילות ערבית, 1610

יצירתו עוצרת הנשימה של קלאודיו מונטוורדי שנכתבה בשנת 1610. אחת היצירות הגדולות והחשובות של תקופת הבארוק המוקדם. על התזמורת ינצח אנדרו פארוט ויארחו שלל זמרים סולנים מהארץ ומהעולם.

 

יום ג', 31.10.2017 בשעה 20:00 –  אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 1.11.2017 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

 

קונצרט מס' 2

בואו, כל עצובי הנפש!

* קונצרט מיוחד לכבוד חג המולד ולציון 250 שנים למותו של טלמן *

 

דוד שמר, מנצח

עדיה פלד, סופרן * אביטל דרי, אלט * הלל שרמן, טנור * גיא פלץ, בריטון

דרורה ברוק חלילית * עדית שמר חליל וחלילית * נעם שוס, דפנה רביד, סמדר שידלובסקי, כינור

 

קנטטה Weg, nichtige Freuden

קונצ'רטו לשלושה כינורות ולתזמורת

קנטטה Kommt alle, die ihr traurig seid

קנטטה Sei getreu bis in den Tod

קונצ'רטו לחלילית, לחליל ולתזמורת

 

שבת, 2.12.2017 בשעה 11:00 – הכנסייה הקאתולית, מר אליאס, חיפה

יום ג', 5.12.2017 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 6.12.2017 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

 

קונצרט מס' 3

נוגעים בקלאסיקה

* לציון 230 שנים למותו של קרל פיליפ עמנואל באך *

 

דוד שמר, מנצח וסולן, צ'מבלו

גילי לופטוס, פסנתר פטישים

 

יצירות מאת קפ"ע באך ומוצרט לפסנתר פטישים, צ'מבלו ותזמורת

 

יום ג', 16.1.2018 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 17.1.2018 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

 

קונצרט מס' 4

כינורו של ויואלדי

* לציון 340 שנים להולדתו של ויואלדי *

 

קתי דברצני, מנצחת וכנרת

 

יצירות מאת באך, טלמן, פיזנדל, וויואלדי

יום ה', 15.2.2018 בשעה 20:00  - ימקא הבינלאומית, ירושלים

יום א', 18.2.2018 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

 

קונצרט מס' 5

אקזוטיקה צרפתית

* לציון 350 שנים להולדתו של פרנסואה קופרן *

דוד שמר, מנצח

יעלה אביטל, סופרן

ענת צ'רני, מצו-סופרן

 

מופאט - Nobilis Juventus מתוך Florilegium Secundum

קופרן - Leçons de ténèbres

קופרן - La Sultanne

ראמו – סוויטה מתוך Les Indes Galantes

 

שבת, 28.4.2018 בשעה 12:00 – אולם קריגר, חיפה

יום ג', 1.5.2018 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 2.5.2018 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

 

קונצרט מס' 6

היפה והחיה

* לציון 310 שנים לביצוע הבכורה של היצירה "אצ'י גלתיאה ופוליפמו" *

 

יזהר קרשון, מנצח

קלייר מגנאג'י, סופרן *  שחר לביא, מצו-סופרן * דניס סדוב, בס

 

גאורג פרידריך הנדל – האופרה "אצ'י, גלתיאה ופוליפמו"

 

יום ג', 26.6.2018 בשעה 20:00 - אולם צוקר, היכל התרבות, תל אביב

יום ד', 27.6.2018 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית, ירושלים

מוצ"ש, 30.6.2018 בשעה 11:00 – הכנסייה היוונית, חיפה

 

                       

כרטיסים
אבקש להצטרף לרשימת התפוצה
שם
דואר אלקטרוני
כתובת
טלפון הצטרף